23/04/2024
7.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Reagon Taravari: Jo besa, popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë! Ndryshimi Ka Nis Dhe Nuk Ka Vulë Që E Ndalon!!

Ndërkohë, ka reaguar Arben Taravari, i cili e ka cilësuar këtë si veprim të sistemit të kapur të drejtësisë.

“Ata thonë se sot kanë marrë vulat e Aleancës për t’ia dhënë BDI-së…edhe sikur të jetë e vërtetë ne do të ankimohemi por edhe sikur t’i marrin me sistemin e kapur që e kanë në dorë, kam një pyetje…po Popullin?! Jo besa, popullin nuk e fiton dot me asnjë gjykatë! Ndryshimi Ka Nis Dhe Nuk Ka Vulë Që E Ndalon!”, ka shkruar Taravari.

Të fundit