12/07/2024
24.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Regjistrohet një tjetër tërmet në vend, epiqendra në afërsi të Tetovës

Mëngjesin e sotëm, në orën 7:11, është regjistruar një tjetër tërmet në vendin tonë. Tërmeti është regjistruar 10 km nga qyteti i Tetovës me një intensitet prej 3.6 shkallë Rihter dhe thellësi prej 2 km. Për momentin nuk raportohen dëme në njerëz apo materiale.

Të fundit