24/05/2024
11.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Reka dhe kabineti i tij në vetizolim

Ministri në detyrë i Integrimeve Evropiane, Blerim Reka, dhe kabineti i tij janë në vetizolim, njofton Klan Kosova.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Perparim Kryeziu, zëdhënës për media në Zyrën e Kryeministrit të Kosovës.

Kryeziu tha se ata janë në vetizolim për shkak se një zyrtar i kësaj ministrie dyshohet se mundet të jetë i prekur me Covid-19.

Ai më tej shtoi se janë në pritje të rezultatit të testit së këtij zyrtari.

Të fundit