17/06/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Rrahje mes portierit Muriqi dhe Zhegrova

Rrihen mes vete në kombëtaren e Kosovës, para sfidës me Spanjën dhe Suedinë! Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga kombëtarja e Kosovës për arsye disiplinore.

Siç mëson “Insporti”, Arijanet Muriq është larguar nga ekipi kombëtar pasi është përleshur me Edon Zhegrovën. Kujtojmë që të dielën, Kosova luan ndeshjen ndaj Suedisë – e vlefshme për elminatoret e Kupës sw Botës ‘Katar 2022”.

Të fundit