27/05/2024
19 C
Tetovo

Të tjera lajme

Rrjeti i madh i dyqaneve për produkte të shtëpisë Comodita Home po rritet akoma më tepër, tash me dyqan të ri në Tetovë.

Тë shtunën (12Shkurt), Comodita Home hap dyqanin e 21 në Maqedoni, në Palma Mall në Tetovë.Hapja e madhe do të bëhet në orën 10, ku Comodita Home hap dyert për të gjithë klientët e saj me shumë befasi, dhurata e zbritje deri në 70% në të gjitha kategoritë e produkteve.

Klientët kanë mundësinë të marrin dyshek Comodita me çmime atraktive duke filluar nga 2799 denarë. Për të gjithë ata që duan të rifreskojnë dhomën e tyre të gjumit, përfitoni nga zbritja deri në 70% në shumë produkte të dhomës së gjumit si: jorganë, jastëk, sete çarçafësh, sete mbulesash shtrati, sete të rrobave të banjos apo batanije nga më të ndryshmet. Por, edhe kuzhinën mos e lini pa e kompletuar me produkte nga gama e gjerë që ofron Comodita Home me zbritje. Koleksioni më i ri i aksesorëve do të ndriçojë dhe zbukurojë çdo ambient të shtëpisë tuaj.

Për kënaqësinë edhe më të madhe të klientëve të saj, veçanërisht për ata që duan të blejnë jastëk me kualitet të lartë, Comodita Home vjen me ofertën më të mirë në treg. Për vetëm 449 denarë ju do tëmerni një pako me 5 jastëkë Classic Gold Memory.

Më 12Shkurt ejani dhe zbuloni të gjitha befasitë, ofertat dhe zbritjet në hapjen e madhe të dyqanit Comodita Home në Tetovë në Palma Mall në katin e parë.

Të fundit