28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sillej në mënyrë agresive ndaj ekipit mjekësor dhe policëve, dërgohet në psikiatër 41-vjeçari nga Gostivari

Me datë 11.06.2023 në ora 10:30 në rrugën “Beliçica” në Gostivar, zyrtarë policorë nga DPB- Gostivari kanë privuar nga liria personin F.I.(41) nga Gostivari për shkak se është sjellë në mënyrë agresive ndaj ekipit mjekësor dhe policëve të cilët po kryenin veprime zyrtare.

Personi është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të rastit është dërguar në institucionin psikiatrik” – thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë.

Të fundit