25/04/2024
7.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sot në Gostivar konventa e promovimit të kandidatit presidencial, Arben Taravari

Në Gostivar sot do të mbahet koventa për promovimin e Arben Taravarit si kandidat për president nga koalicioni VLEN.

Konventa do të zhvillohet në sallën “Rinia” në ora 19:00 në Gostivar, ku do të jenë anëtarë dhe simpatizantë të koalicionit opozitar shqiptar VLEN.

Të fundit