17/06/2024
23.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sulejmani mesazh Alternativës: U munduat ta vjedhni Besën nuk ia dolët, pastaj vodhët ministrinë e kulturës!

Zv/ministri i kulturës Sedat Sulejmani nëpërmjet rrjetit social Facebook ka thumbuar Alternatinës, pas dyshimeve për keqpërdorime deri sa ata drejtonin me dikasterin e Kulturës.

Sulejmani ka deklaruat se ata u munduan dikur ta vjedhin Lëvizjen Besa, por nuk ia dolën dhe e vodhën ministrinë e Kulturës. Ja postimi i Sulejmanit: “U munduan ta vjedhin Levizjen BESA por nuk ja arriten, hyren ne qeveri dhe e vjodhen Ministrine e Kultures!”, ka shkruar Sulejmani.

Të fundit