25/04/2024
7.6 C
Tetovo

Tag: ALI AHMETI

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Ahmeti: Ky kapitull u mbyll me sukses, me mbi 40 mijë vota epërsi ne shënuam fitore!

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kovaçevski: Sot është një goditje e fortë e perspektivës evropiane të Maqedonisë

Kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski në konferencë për shtyp...

Toshkovski: Dita e votimit ka kaluar në atmosferë të qetë, të sigurtë dhe demokratike

Ministri I Punëve të Brendshme Pançe Toshkovski njoftoi se...
spot_imgspot_img