28/05/2024
11.8 C
Tetovo

Tag: ASH

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Nesër seanca konstituive, me shumë gjasa Afrim Gashi kryeparlamentar

Nesër deputetët e posazgjedhur edhe zyrtarisht do të ulen...

Haxhi 2024, nga Tetova udhëtojnë 452 persona

Këtë vit organizimi për në Haxh ka filluar më...

Shkarkohet drejtori i Kardiokirurgjisë

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Demiri, sot kumtoi se është...

Aksident në Kratovë, ndërrojnë jetë dy persona

Një burrë dhe një grua nga Marina e Shkupit...
spot_imgspot_img