12/04/2024
20.3 C
Tetovo

Tag: Avni Presheva

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

“Monstra”, VLEN: Si mashtroi Bujar Osmani me rastin e Haki Azirit të kidnapuar nga shërbimi sekret

Kooalicioni VLEN ka drejtuar akuza ndaj kandidatit për president...

Osmani: Do të punoj për heqjen e vizave me SHBA-në

Kandidati për President nga Fronti Europian, Bujar Osmani zotohet...

Padi penale kundër një zyrtari policor, dyshohet për falsifikimin e një dokumenti

Departamenti për kontroll të brendshëm, hetime kriminale dhe standarde...
spot_imgspot_img