24/04/2024
14.6 C
Tetovo

Tag: Laboratori Laor

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Deklaratë e kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski

Pas votimit në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale...

Gashi: Sot qytetarët do ta thonë fjalën e tyre

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ka votuar në zgjedhjet...

Voton Bujar Osmani: Zgjedhjet janë vendimtare për të ardhmen e vendit

“Unë pres që të gjithë qytetarët e Maqedonisë së...

Izet Mexhiti e realizoi të drejtën e votës

“Sot kohë e bukur dhe me diell. Kjo kohë...
spot_imgspot_img