14/06/2024
15.5 C
Tetovo

Tag: Lulzim Basha

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

MASH: Nxënësit që plotësojnë kushtet do të kompensohen për gjashtë muaj!

Më 5 janar 2024, Ministria e Arsimit dhe Shkencës,...

Sulejmani: Teatri i Tetovës do të hapet gjatë mandatit tim!

Kandidati i Lëvizjes BESA për zv.ministër të Kulturës, Sedat...

Kinemaja udhëtuese evropiane sonte dhe nesër zbarkon në Tetovë

Sonte dhe nesër (14 – 15 qershor) në Tetovë...

Nga mesnata, shtrenjtohen derivatet e naftës

Komisioni Rregullator i Energjetikës solli vendimin, me të cilin...
spot_imgspot_img