16/07/2024
25.1 C
Tetovo

Tag: Rita Ora

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Në Novi Sad, një qen pitbull e mbyt pronarin e tij

Policia në Novi Sad sot njoftoi se në mëngjes...

Urologu Agim Berisha pritet të jetë drejtor i ri i Spitalit Klinik të Tetovës

Doktor Agim Berisha pritet të jetë drejtor i përgjithshëm...

Mickoski: Bashkëpunimi me Hungarinë nuk është i kufizuar, tani na duheshin vetëm 500 milionë euro

Pakoja financiare e qeverisë së Victor Orbanit është një...

RMV, sot dhe nesër temperaturat do të arrijnë deri në 43 gradë

Vapa nuk do të pushojë as këtë javë. Drejtoria...
spot_imgspot_img