24/05/2024
11.6 C
Tetovo

Tag: Stevo Pendarovski

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Jo zyrtare, kjo është pakoja ekzekutive e koalicionit VLEN

Pakoja ekzekutive e koalicionit VLEN përfshinë kryetarin e Kuvendit,...

Sasho Mijallkov del nga burgu, Qyra: Kishte sjellje shembullore

Ish-shefi i Drejtorisë së Sigurisë dhe Kundërzbulimit, Sasho Mijalkov,...

NDËRKOMBËTARËT, ASNJË KUNDËRSHTIM PËR NDRYSHIMIN POLITIK QË PO VJEN TEK SHQIPTARËT E MAQEDONISË

Arben Taravari, njëri nga partnerët e koalicionit “VLEN” ka...
spot_imgspot_img