20/06/2024
29.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Talat Xhaferi do të jetë kryetar i Kuvendit edhe 4 vjet

Talat Xhaferi do të jetë kryetar i shtëpisë ligj-vënëse edhe për 4 vitet e ardhshme, raporton TV21. Kështu janë dakorduar dy liderët Ali Ahmeti i BDI-së dhe Zoran Zaev i LSDM-së në takimin e sotëm.

Të fundit