19/05/2024
19.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Taravari : Nesër i zgjedhim organet partiake dhe diskutojmë për kyçjen eventuale në Qeveri (Video)

Çfarë bisedoi sot me ambasadoren amerikane? Çfarë do të vendoset nesër në Kuvendin e ASH-së në Kumanovë? A do të bëhet ASH-ja pjesë e Qeverisë? Cilat ministri do t’i takojnë? A do ta shpëtojë ASH-ja, Artan Grubin? A do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Përgjigjet i jep kryetari i ASH-së, Arben Taravari, në intervistën e tij për Gazetën LAJM!

Të fundit