05/03/2024
8.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Vajza e regjisorit të njohur Steven Spielberg fejohet me një shqiptar ngaTetova

Vajza e regjisorit të njohur Steven Spielberg, 23 vjeçarja Destry Allyn Spielberg është fejuar me një shqiptar.

Çifti që janë në lidhje nga 2017-ta kanë vendosur që këtë marrëdhënie ta dërgojnë në një tjetër fazë.

Pas kumtimit të lajmit nga Destry, kurioziteti i mediave të huaja ka qenë se kush është Genc LeGrand dhe kanë zbuluar disa detaje mbi të.

Në shumë nga mediat e huaja raportohet se Genci i cili sikurse Destry është aktor me profesion dhe ka nënshtetësi zvicerace mirëpo origjina e tij është shqiptar nga Tetova./Prive.al

Të fundit