12/07/2024
24.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Vetura përplas 58-vjeçarin me biçikletë në Bërvenicë të Tetovë, dërgohet në spital me lëndime të rënda trupore

MPB ka njoftuar se Më datë 04.07.2024 rreth orës 21:10 në rrugën rajonale Tetovë – fsh. Vollkovi, më saktë në Bërvenicë të Tetovës, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veturës ,,Opel Astra” me targa të Tetovës, e drejtuar nga B.S (43) nga Prelubishti i Tetovës dhe një biçikletë e drejtuar nga 58-vjeçarja R.R.  nga Tetova.  Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar R.R., të cilat janë konstatuar në Spitalin klinik të Tetovës.  Inspektimin në vendngjarje e ka kryer ekipi nga SPB-Tetovë.

Të fundit