24/07/2024
27.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

VIDEO/ Nuk ka qetësi në Turqi, Pas tërmetit pallati shumë katësh përfshihet nga flakët

Një tërmet 6.8 ka tronditur Turqinë dhe deri më tani janë konfirmuar 4 të vdekur nga ministri.
Pas tërmetit një pallat shumë katësh është përfshirë nga flakët dhe nuk dihet se nga erdhi ky zjarr dhe nëse ka persona të bllokuar brenda.Top Channel

Të fundit