19/05/2024
15.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

VISAR GANIU KA REZULTUAR POZITIV

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu ka rezultuar pozitiv me Covid – 19. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në fejsbuk.

Ja postimi i plotë i Ganiut:

“Të nderuar qytetarë, Pas testimit të realizuar dje për mundësinë e infektimit me COVID-19, Ju INFORMOJ se kam rezultuar POZITIV.
Ndjej keqardhje për të gjithë ju/ata me të cilët kam pasur kontakt.
Nga ky pozicion edhe njëherë JU APELOJ, JU LUS për kujdes, masa mbrojtëse dhe respektim të rekomandimeve! Bashkë do të ia dalim!”, ka shkruar Ganiu.

Të nderuar qytetarë,Pas testimit të realizuar dje për mundësinë e infektimit me COVID-19, Ju INFORMOJ se kam rezultuar…

Gepostet von Visar Ganiu – Faqja zyrtare am Dienstag, 2. Juni 2020

Të fundit