29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shkurt, 2020

Browse our exclusive articles!

Boki 13 ofron 143 mijë euro garanci në pronë për dënim më të lehtë të paraburgimit

Mbi 143,000 euro garanci në pronë, dokumentacion mjekësor për të thatin në lukth si dhe prova që Bojan Jovanovski-Boki 13 kur është arrestuar ka...

Komiteti i Helsinkit: Punëtoret shtatzëna janë veçanërisht të mbrojtura me ligjet e punës

E punësuara e cila menjëherë pasi e ka informuar punëdhënësin se është shtatzënë i është ndërprerë marrëveshja për punë, ka kërkuar ndihmë juridike nga...

Derkoski: Partitë t’i respektojnë rekomandimet për tubimet publike

Kryetari i Komisionit Shtetëror të zgjedhjeve, Oliver Derkovski, pret që partitë t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të coronavirusit,...

Si ka bërë që lufta kundër Ebolës të qojë në shërimin e pacientëve më Coronavirus – sukses i mjekëve italianë

Deri më tani në Itali janë konfirmuar 650 raste të personave të infektuar me coronavirus, derisa numri i të vdekurve ka shkuar në 17...

Kamioni ngec në mes të binarëve – goditet dhe bëhet copa nga treni që lëvizte me shpejtësi – shoferi i shpëton vdekjes në...

Një moment rrëqethës është filmuar me kamerë amatore, ku shfaqet një kamion gjigant që kishte ngecur në mes të binarëve dhe goditet nga treni...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img