13/08/2022
24.7 C
Tetovo

Arkiva Mujore Mars, 2020

Browse our exclusive articles!

Arben Taravari;Strategjia e BDI-së për të krijuar kinse armiqësi me LSDM-në është një mashtrim naiv

Strategjia e BDI-së për të krijuar kinse armiqësi me LSDM-në është një mashtrim naiv sepse çdokush e di, e kupton, është i qartë që...

Mërgimtarët e Hamburgut, Berlinit dhe ata të Kopenhagenit janë të vendosur të shpëtojnë vendin

Ata janë gati të ndëshkojnë me votë ata që i përzunë! Ata e dinë më mirë e qartë edhe se sa ne që jemi...

Sela sfidon Ahmetin për debat televiziv

Zyrtarët më të lartë të Aleancës për Shqiptarët kanë filluar një fushatë për debat televiziv mes kryetarit të kësaj partie, Ziadin Sela dhe oponentit...

Rikthehet i “forti” i komunitetit torbesh, do të konkuroj deputet me LSDM

LSDM vazhdojnë ti bashkëngjiten parti të reja politike. Pjesë e koalicionit do të jetë edhe Partia për Ardhmëri Europiane (PEI), e cila mbrëmë në...

Gashi i drejtohet diasporës në Zvicër: Pa ju nuk mund të bëhej UÇK-ja! (VIDEO)

Duke u drejtuar para mërgimtarëve shqiptarë në Winthertur të Zvicrës, kryetari i Alternativës Afrim Gashi, ka theksuar rolin e diasporës në proceset historike të...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img