25/05/2022
23.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Shtator, 2020

Browse our exclusive articles!

Pakoja e katërt ekonomike peshon 350 milionë euro

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, përmes Facebookut të tij ka njoftuar se është caktuar shuma e mjeteve për pakon e katërt ekonomike, për të...

Korona shton papunësinë

Pasojat e krizës shëndetësuar kanë shkaktuar tronditje të më dha në tregun e punës në vend. Të dhënat e Agjencisë së Punësimit tregojnë se...

Regjistrimi në Maqedoninë e Veriut në prill të 2021, sa do të dal numri i popullsisë

Maqedonia e Veriut gati pas afër 20 viteve në prill të vitit të ardhshëm po planifikon të realizojë regjistrimin e popullsisë. Ky operacion i lënë...

MASH: PLATFORMA KOMBËTARE E KAPSHME PËR NXËNËSIT DHE PRINDËRIT

Ueb-faqja e Platformës së vetme kombëtare për mësimin online, nga mesnata është e kapshme për shfrytëzuesit përmes adresës www.schools.mk. Sic thuhet në një komunikatë nga...

Mot i ndryshueshëm me vranësira, më i freskët, me erë dhe me reshje të përkohshme të shiut

Moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, më i freskët dhe me erë, që nga orët e mëngjesit me reshje të kohëpaskohshme të...

Popular

Panovski: “Lija e majmunit” nuk meriton vëmendje, askush në Evropë nuk ka vdekur nga kjo sëmundje

Deri sa ende është prezente pandemia COVID-19, këto ditë...

Komisioni për Sëmundjeve Infektive të mërkurën do të diskutojë për linë e majmunit

Komisioni për Sëmundjet Infektive është duke monitoruar situatën me...

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë, s’ka të lënduar

Autobusi nga Kosova përplaset në një pemë në Vlorë,...
spot_imgspot_img