29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2020

Browse our exclusive articles!

Policia ka ndërprerë një dasmë me 120 mysafirë në Gostivar

Policia mbrëmjen e djeshme ka intervenuar në një objekt hotilerik në fshatin Dobridollë, në pronësi të M.M (33), përcjell Shenja Tv. Sipas policisë intervenimi është...

Fillon përdorimi i testeve të shpejta për COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Ka filluar përdorimi i testeve të shpejta për COVID-19. Këtë e ka konfirmuar mjeki Viktor Isijanovski, drejtor i Shtëpisë së Shëndet dhe anëtar i...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img