29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Korrik, 2021

Browse our exclusive articles!

Incident i armatosur në Shkup, një person i vrarë dhe një i plagosur

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri. Jozyrtarisht, raportohet për një viktimë dhe një të plagosur. Incidenti ka ndodhur...

Maqedoni, gjatë vjeshtës priten masa për personat e pavaksinuar

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë ditës së djeshme tha se për momentin nuk planifikohen kufizime në kufi dhe në organizime më masive. Ai...

Pse u rrit numri i fëmijëve me infeksione respiratore “dimërore” në mes të verës në RMV?

Infeksioni virusal që ishte shkaktari që pesëdhjetë fëmijë në Gjevgjeli, por edhe një numër i madh i fëmijëve të kërkojnë ndihmë në Klinikën e...

Lista “Më mirë për Tetovën: Zaevi me metoda të regjimit të kaluar po mundohet të pengojë gjithë përfshirjen e qytetarëve në zgjedhje

Edhe lista e pavarur “Më mirë për Tetovën”, ka reaguar në lidhje me ndryshimet e paralajmëruar në Kodin Zgjedhor për rritjen e pragut për...

Në Vranje më shumë vaksinohen shtetas të Maqedonisë së Veriut se sa shtetas serb

Në Vranje vazhdon trendi i vaksinimit që shtetas nga Maqedonia e Veriut të vaksinohen më shumë kundër Kovid-19 se sa qytetarët e Vranjës, njofton...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img