24/02/2024
11.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident në autostradën Tetovë-Gostivar, vetura bie në lumin që gjenden afër rrugës

Për pak është evituar një tragjedi pasi një vozitësja ka dalë sot nga rruga Gostiar-Tetovë.

Vetura ka ra në një lumë buzë rrugës dhe banorëve të zonës iu desh të thyenin xhamin e makinës për të nxjerrë gruan jashtë. Fatmirësisht ajo ka kaluar pa lëndime të rënda.

 

Të fundit