Bllokohet me koshë mbeturinash rruga për në fshatin Negotinë | VIDEO – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bllokohet me koshë mbeturinash rruga për në fshatin Negotinë | VIDEO

Mbrëmë me dat (29-prill) rreth orës 23 e 15 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar se, në urën e fshatit Negotinë e Pollogut persona të panjohur kanë vendosur 4 koshë për mbeturina dhe po aqë rreze druri mbi to, me çka e kanë penguar qarkullimin në trafik, njoftojn nga SPB-Tetovë, përcjellë Tetova Express.

Për një kohë të shkurtë gjësendet e vendosura në rrugë janë larguar dhe merren masat për zbulimin e kryerësve të kësaj vepre, si dhe për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit. /Tetova Express/

Related posts

Filantropi Lazim Destani në takimin e dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare

Televizioni Koha

Ftohen qytetarët e Kosovës që nesër ti ndalin dritat nëpër shtëpi për 2 minuta, për të shënuar Ditën Kombëtare të Personave të Pagjetur

Televizioni Koha

Mickoski nga Ohri: Ta kthejmë krenarinë e Maqedonisë

Televizioni Koha

Leave a Comment