Bujar Osmani negativ në testin e parë për Covid-19 – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Bujar Osmani negativ në testin e parë për Covid-19

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane ka rezultuar negativ në testin e parë për Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai në Facebook, ndërsa thotë se do të testohet edhe një herë.

“Pas një javë izolim, testi i parë për Covid 19 – NEGATIV. Në bazë të vendimit duhet edhe 7 ditë të qëndroj në izolim dhe pastaj testi i dyte. Rikujtim se nga sot ora policore fillon në 19:00. Urime muaji i agjërimit!”, (sic) ka shkruar Osmani.

Ndryshe, ai u fut në vetizolim dhe u testua për shkak të kontaktit që pati me kryetarin e Kumanovës Maksim Dimitrievski, i cili u infektua me coronavirus.

– Pas një javë izolim, testi i parë për Covid 19 – NEGATIV. Në bazë të vendimit duhet edhe 7 ditë të qëndroj në izolim dhe pastaj testi i dyte.

– Rikujtim se nga sot ora policore fillon në 19:00

– Urime muaji i agjërimit!

Related posts

Spasov: çka humbë BDI nga koalicioni LSDM – BESA?!

Televizioni Koha

Shoqata e veteranëve të luftës në përkujtim të tre heronjëve të popullit tonë

Televizioni Koha

Vendkalimet kufitare hapen prej sot, hotelet nga e hëna

Televizioni Koha

Leave a Comment