DPHM: Në orët e mbrëmjes priten reshje të shiut – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

DPHM: Në orët e mbrëmjes priten reshje të shiut

Sipas Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike sot në orët e mbrëmje pritet që moti të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje të shiut. Në disa vende do të fry edhe erë e fortë.

Temperatura maksimale do të arrijë deri më 31 gradë celsius.

Për nesër paralajmërojnë nga DPHM se do të ketë erë të fortë dhe reshje të shiut.

Nga dita e premte moti përsëri do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë./Telegrafi/

Related posts

Greqia pritet të zgjasë masat kufizuese përtej 6 prillit, një foshnje pacienti më i ri me COVID 19

Televizioni Koha

RMV, Ministria e Shëndetësisë: gjatë ditës së djeshme ka pasur rritje të interesimit për vaksinim

Televizioni Koha

Më shumë se 300 deputetë në të gjithë botën kërkojnë shlyerjen e borxheve për vendet e varfra

Televizioni Koha

Leave a Comment