E frikshme! Dallgët e detit përplasen me trenin | VIDEO – Tv Koha
Kuriozitetet

E frikshme! Dallgët e detit përplasen me trenin | VIDEO

Disa udhëtarë mbetën të plagosur pasi një dallgë e madhe u përplas në dritaret e trenit, në një kohë kur Britania po përballet me një mot “të çmendur”.

Saktësisht, në mbarë vendin janë lëshuar plot 161 alarme përmbytjeje.

Dallga shkaktoi thyerje të xhamave dhe panik brenda ambienteve të trenit, çka solli anulimin e dy të tjerëve dhe bllokimin e trenit në fjalë.

 

Related posts

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

Televizioni Koha

Çon vajzën në fshat për të parë si jetojnë njerëzit e varfër, ajo që ndodhi më pas do t’u lërë me gojë hapur

Televizioni Koha

Dasmori shqiptar dëshiron t’i dhurojë disa para në sofër, por pendohet kur e fut dorën në xhep (VIDEO)

Televizioni Koha

Leave a Comment