Fetai: Lufta për drejtësi vazhdon – Tv Koha
Lajmi i Ditës Maqedoni

Fetai: Lufta për drejtësi vazhdon

“Lufta për drejtësi vazhdon”, tha prokurorja Fatime Fetai duke u përgjigjur shkurtë para Gjykatën Penale, ku zhvillohet seanca për rastin “Monstra”, e udhëhequr nga PSP.

Prokurori i Shtetit, Ljubomir Jovevski të hënën autorizoi prokurorët Fatime Fetai dhe Gavril Bubevski që të vazhdojnë të përfaqësojnë rastin “Monstra”.

Gjykatësi Ognen Stavrev shtyu seancën e fundit për shkak të situatës me Prokurorinë Speciale, e cila tha se shpresonte se do të ishte e qartë brenda disa ditësh dhe se bisedat nga “bombat” do të dëgjoheshin në seancën e radhës./Telegrafi/

Related posts

Spasovski: Pesë milionë euro mbështetje për bujqësinë

Televizioni Koha

Ja çka thotë pol*iicia për tragjjedinë që tronditi Tetovën

Televizioni Koha

Nga 20 dhjetori hyrja në Serbi vetëm me test negativ PCR

Televizioni Koha

Leave a Comment