Maqedoni: 18 vjeçarja ndëron jetë pasi goditet nga rryma elektrike - Tv Koha
Kronika e Zeze Lajmi i Ditës Maqedoni

Maqedoni: 18 vjeçarja ndëron jetë pasi goditet nga rryma elektrike

Në polici mbrëmjen e djeshme është denoncuar se me makinë të Ndihmës së Shpejtë në spital është dërguar 18-vjeçarja E.B nga fshati Banicë. Ajo ka humbur jetën si pasoj e goditjes nga rryma, ka informuar zëdhënësja e SPB Strumicë, Hrizantema Rendevska.

Pas denoncimit të rastit, ekip hetues i SPB Strumicë së bashku Prokuror Publik nga PTHP Strumicë, kanë kryer hetime në vendin e ngjarjes.

Related posts

Të gjitha degët e Alternativës në zonën 6 kërkojnë që Hysni Ismaili të jetë përfaqësues i tyre në listën zgjedhore

Televizioni Koha

Fetai: Ne jemi vetë magazinierë dhe arkivistë të lëndëve që janë në fazë të hetimit

Televizioni Koha

Fetai: Deklaratat e Verushevskit për “bombat” nuk do të ndikojnë në lëndët e PSP-së

Televizioni Koha

Leave a Comment