24/02/2024
11.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Pançe nga Velesi është vrarë për 500 euro borxh!

Prokurori Publik Gavril Bubevski gjatë konferencë deklaroi se berberi nga Velesi, Pançe Zhezhovski është vrarë për 500 euro borxh.

Ai këto para ia ka patur borxh Lupço Palevskit- Palço.

“Pançe ka patur borxh 500 euro ndaj njërit prej të dyshuarve dhe kështu është zgjedhur si viktimë që të merret makina dhe të kidnapohet vajza”, tha Bubevski, raporton SHENJA.

Të fundit