22/02/2024
12.9 C
Tetovo

Tag: Golden Touch

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Ushtari britanik që shërbeu në Kosovë gjatë luftës, sot feston ditëlindjes e 50-të

James Blunt, këngëtari i famshëm britanik, u lind më 22...

Shkodra, gati për festën e madhe të Karnavaleve

Kryeministri Edi Rama ndau sot pamje nga përgatitjet për...

Regjisori dhe aktori i famshëm i Hollywood-it, Louis Mandylor po bën film për luftën në Kosovë

Aktori dhe regjisor i njohur, Louis Mandylor, i njohur...

Ali Ahmeti: BDI nuk ma jep komoditetin të tërhiqem, ngase çdoherë fiton!

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i pyetur se nëse...
spot_imgspot_img