05/12/2022
9.8 C
Tetovo

Tag: Gostivar

Browse our exclusive articles!

Popular

Kasami kërkoi që komunat të kenë më shumë kompetenca, ministri Penov: varret nga Kuvendi

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami disa herë...

A diskriminohen shqiptarët në buxhetin 2023?

Kryeministri, Dimitar Kovaçevski dhe ministri i Financave, Fatmir Besimi,...
spot_imgspot_img