27/05/2022
28.1 C
Tetovo

Tag: Maqedoni

Browse our exclusive articles!

Popular

Është i nevojshëm konsolidim më i madh i shpenzimeve aktuale në RMV

Ribalanci i buxhetit është përgjigje ndaj krizës, por nevojitet...

Deputetët e privilegjuar vijnë vetëm në mesnatë, para votimit

Deputeti i VMRO-DPMNE-së dhe profesoresha universitare Gordan Siljanovska Davkova...
spot_imgspot_img