23/09/2023
33.6 C
Tetovo

Tag: OSBE

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

Ambasadori rus dhe Edi Rama zihen për prezencën e Bujar Osmanit në OKB (Video)

“Mbi ç’bazë e ftoni ministrin e jashtëm të Maqedonisë...

Bardhyl Mahmuti vazhdon dëshminë e tij në gjykimin ndaj Pjetër Shalës

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë,...

Edhe Kroacia kërkoi njohjen e pavarësisë së Kosovës

Kosova zuri vend në fjalimet e një sesioni të...
spot_imgspot_img