26/03/2023
15.2 C
Tetovo

Tag: Rita Ora

Browse our exclusive articles!

Asnjë postim për tu shfaqur

Popular

RMV, mungesë serioze e fuqisë punëtore

Në kushtet kur Maqedonia e Veriut po përballet me...

Ageler: Të gjendet mënyrë për veting përpara se personat të marrin postin

Procesi i vetingut është shumë i rëndësishëm dhe sfidues,...

Bekteshi: Nga java e ardhshme do të ketë ulje të çmimit të miellit

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi njofton se nga java...

Në pikëpagesën në Tetovë konfiskohet sasi e madhe e drogës

Në pikëpagesën para Tetovës, në autostradën Gostivar – Tetovë...
spot_imgspot_img