18/06/2024
21.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

13 shkelje të orës policore, 513 gjoba për mosmbajtje të maskës

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.
Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë konstatuar 13 shkelje të orës policore, ndërsa janë dhënë edhe 513 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19.

Të fundit