17/06/2024
18.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident i rëndë në Shkup, disa të lënduar

Para pak orësh ka ndodhur një aksident komunikacioni në rrugën “Arradhat partizane” në Shkup ku kanë marrë pjesë tre vetura, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas informacioneve të para, aksidenti ka ndodhur mes tre veturave ku kanë mbetur të lënduar tre qytetarë të cilët janë transferuar nëpër klinikat e Shkupit me shërbimin e Ndihmës së Shpejtë.

Trafiku ka ndalesë si pasojë e hetimit të shkaqeve të aksidentit dhe veturat janë duke u drejtuar nëpër rrugë ndihmëse. /Telegrafi/

Të fundit