19/07/2024
23.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

A ndoshta e fsheh Putini se vuan nga sëmundja e Parkinsonit? (video)

Presidenti rus Vladimir Putin po ndiqte një paradë ushtarake në Ditën e Fitores mbi një batanije jeshile, gjë që ka nxitur më tej spekulimet në mediat britanike për shëndetin e shefit të Kremlinit. –
Putini u ul me një xhaketë të zezë të lidhur me një fjongo fitoreje të lidhur rreth gjoksit të tij, ndërsa shikonte  ushtarët dhe automjetet ushtarake kalonin pranë Sheshit të Kuq të famshëm të Moskës.

Ai kishte veshur një batanije jeshile mbi këmbë edhe pse temperatura në Moskë atë ditë ishte 9 gradë.republika.mk

Të fundit