21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident i rëndë në aksin Tetovë-Gostivar, ka viktimë (Foto)

Sot afër orës 07:00 në pikë pagesën e autostradës Tetovë-Gostivar ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Është aksidentuar vetura Mercedes dhe Tuareg.

Sipas informacioneve një person ka ndërruar jetë dhe tre të tjerë janë në Spitalin Klinik të Tetovës.

Personat e hospitalizuar në Spitalin Klinik të Tetovës mendohet të jenë nga Dibra dhe Kërçova./Telegrafi/

Të fundit