21/04/2024
4.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident i rëndë në Mal të Zi, katër viktima, tre prej tyre shqiptarë (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, një aksident rrugor me pasojë katër të vdekur, ka ndodhur në Mal të Zi.

Mediat fqinje, raportojnë se tre nga katër viktimat janë shqiptarë, mes të cilëve dhe një çift bashkëshortësh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Mal të Zi, në Barane në afërsi të Plavës.

Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Të fundit