12/04/2024
15 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksident trafiku në qendër të Tetovës, lëndohet një fëmijë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orë13.10 minuta në qendër të Tetovës.

Në këtë aksident kanë qenë i përfshirë një këmbësor i moshës së mitur.

Fëmija duke vrapuar nga këndi i lojrave që gjendet në qendër të qytetit të Tetovës përplaset për makinën që në atë moment ishte duke lëvizur në rreth rrotullim të qendrës.
Fëmija me auto ambulanc dhe nga ekipi mjeksor është dërguar në qendrën spitalore në Tetovë .
Fëmija u çua në këmbë dhe nuk dukej se kishtë lëndime  trupore vetëm se ekzistonte frika e përjetuar në ato momente.
Policia doli në vendin e ngjarjes për të bërë ekspertiz rreth rastit ./Tv Koha/

 

Të fundit