18/06/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aksion i madh policor në Shkup, deri tani janë arrestuar 12 persona

Një aksion i madh policor po kryhet në lagjen Hasanbeg të Shkupit dhe në disa lokacionetë tjera, për arrestimin e personave të përfshirë në trafikun e drogës dhe armëve, konfirmuan burime pranë hetimit për MIA, transmeton Portalb.mk.

Ekipet policore që në mëngjes kanë qenë të pranishme në Hasanbeg dhe sipas burimeve të MIA-s, deri tani janë arrestuar 12 persona, përfshirë një polic.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme konfirmojnë se aksioni është duke vazhduar akoma, ndërsa informacione më të hollësishme do të ketë pas përfundimit të aksionit.

Të fundit