01/03/2024
9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Aktori i Hollywood dhe dy vajzat e tij humbasin jetën pas rrëzimit të avionit në Karaibe

Aktori 51 vjeçar i Hollywood Christian Klepser, me dy vajzat e tij kanë humbur jetën mbrëmjen e të enjtes pasi avioni i tyre u rrëzua në ujërat e ishullit të Karaibeve.

Një video amatore kishte kapur momentet kur avioni ka rënë papritur nga qielli në ujë dhe më pas të zhdukej mes valëve.

Aktori është i njohur për rolet në filma si “Speed Racer,” “The Good German,” “Valkyrie” dhe “Indiana Jones dhe ora e fatit”.

Të fundit