25/07/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Balla shkon në Hagë: Për festat e Pavarësisë dhe Çlirimit të Shqipërisë tek Çlirimtarët e Kosovës

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla për festat e Pavarësisë dhe çlirimit ka vizituar Çlirimtarët e Kosovës në Hagë.

Përmes një videoje të shpërndarë në rrjetin social facebook Balla i shoqëruar nga deputeti i PS-së Arben Pëllumbi shfaqen duke u futur në Hagë për të takuar ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-drejtuesit e tjerë të UÇK-së, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi.

Të fundit