24/04/2024
8.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

BDI mban konferencë shtypi për shkak të rastit të paraqitur me Kovid-19

Bashkimit Demokratik për Integrim sot në ora 12:00 në selinë në Shkup do të mbajë Konferencë urgjente për shtyp për arsye të rrethanave me Kovid-19.

Në Konferencë do të flasin zëvendësministri i Shëndetësisë, Armend Arsllani dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, ndërsa konferencat tjera të paralajmëruara prolongohen për ditë tjetër.

Të fundit