28/05/2024
11.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

BESA me tubim madhështor sonte në Leverkuzen të Gjermanisë, prezent Kasami, Azizi, Zendeli dhe Memishi

Lëvizja Besa sonte do të mbaj tubim me mërgimtarët në Leverkuzen të Gjermanisë.

Pas takimeve të shumta, fjalë rasti para të pranishmëve do të kete kryetari i Besës Bilall Kasami, njëherit edhe kryetar i Tetovës.

Sipas njoftimit nga kjo parti, sonte do të themelohen edhe strukturat e Besës në Leverkuzen. Tubimi do të mbahet në ora 20:00.

Të fundit